BLOKyně 1 / Ty jsi na 1. místě/

390,00

Proč je tohle téma důležíté opravdu pochopit a přijmout?
Ty jsi na 1. místě. Vždycky.
Lehce se řekne, hůře se udělá. Často právě na sebe zapomínáme. Proto jsme se rozhodli si to společně připomínat a naučit se to! A BLOKyně je k tomu perfektní nástroj. Blok máš totiž pořád u sebe. A když je v něm i terapeutický rozhovor, tak je napůl vyhráno.

Postupně připravíme BLOKyně na různá témata. Pěkně krůček pro krůčku. Každá bude založena na otázce. Protože dobře položená otázka je 50% úspěchu.


– – – –

Co vám přijde po objednávce?
Pro realizaci a stabilizaci:
  • Zápisník zabalený v hedvábný papír s pečetí,
  • Akční karta, když chcete krom inspirace i základní plán.
  • 3 kusy samolepek k perzonalizaci.

– – – –

Podrobnější popis?

Zápisník BLOKyně / Ty jis na 1. místě
Má dvě části.
I. Bílé strany k zápiskům.
Jemné tečky jako neviditelný GRID co vás při zapisování vede.
+ Terapeutický rozhovor pod čarou.
= dostatek prostoru pro vaše poznámky k zápiskům o sebe sama, cílenému osobnímu rozvoji,  pracovním či soukromým projektům nebo malůvkám dětí když je potřeba je rychle zabavit. Prostě na to, co zrovna potřebujete. Ona to unese,)

II. Starorůžové strany s textem terapeutky.
  • Prakticky o tom, proč je důležité mít sebe na 1. Místě.
  • Jak na tom začít po malých krocích pracovat (protože jedině tak můžete dosáhnout trvalých změn).
  • Plus relaxační typ, který můžete s BLOKyní dělat kdykoli během dne.

AKČNÍ KARTY / Ty jis na 1. místě
Obsahuje Informace a Akční kroky k tomu, začít BLOKyni nejen číst, ale i vyplňovat.
Protože i když ti texty dávají smysl a i když si k ní sedáš a zdá se ti to jasné, někdy se zasekneš a nevíš co psát. Tyhle karty tě popostrčí k akci. A když na to nemáš náladu, jen je uložíš a BLOKyni používáš jako klasický zápisník, který ti občas připomene, že ty jis na 1. místě.

– – – –
Praktické BLOKyně info
Designový, jednoduchý, funkční notes k zapisování poznámek s psychologickým přesahem. Na jeho tvorbě se podílí Architektka a Psychoterapeutka v rámci projektu OKPK.

Rozvojové texty
A protože to je BLOKYně, najdeš v ní krom primárního prostoru na psaní a čárání i pár slov. Víme, s motivací se roztrhl pytel. A ambiciózní ženu to spíš vede k paralýze, kterou efektivní metodu zvolit. Ale tady čekej něco jiného...

Ruční výroba / Funkční design

Rozměr jsme zvolili 13 cm x 18 cm (menší A5), tak aby se všude vešla, nepřekážela, ale něco se do ní vešlo. Použitý materiál je ekologický a recyklovaný. Proto může dojít k drobným odchylkám v barevnosti či textuře. Což je pro nás symbolické a krásné. Věříme, že to nadchne i vás.