BLOKYně 2/Jak rozumět emocím?/

390,00
Revoluční projekt přinášející sebepoznání přímo k vám. To vše formou, která tě nebude obtěžovat, ani zahlcovat, nebo vytvářet nároky. Stačí ji pravidelně používat a nechat na sebe působit rozhovor, který jím prochází. Ty skutečné, trvalé změny se totiž dějí přesně tak. Nepotřebuješ namotivovat, potřebuješ si porozumět. A ten, kdo ti přináší informace z tvého těla, jsou právě emoce, pokud jim nerozumíš, oslabuješ se ve všech svých životních rolích. Vše co potřebuješ ke své stabilitě a úspěchu máš vždy sebou, dovol nám ukázat ti, jak v nich číst.

BLOKyně 2 obsahuje:
Bílé strany k zápiskům.
Na nich najdete tak jako v jedničce pod čarou Terapeutický rozhovor o emocích (26 rozvojových vět) a dostatek prostoru pro vaše poznámky k projektům pracovním, soukromým, malůvkám dětí, nebo klidně zápiskům sama o sobě (pamatuješ větu, jaký si měla den?). Prostě na to, co zrovna potřebuješ.

Žluté strany s praktickými informacemi.
Slovo terapeutky a psycholožky o konkrétních emocích. Jak je rozpoznat, co nám říkají a jak s nimi aktivně pracovat. Nepotřebuješ znát jen jejich výčet, potřebuje chápat jejich sdělení. Plus typ jak s emoce začít mapovat, který můžete s BLOKyní dělat kdykoli během dne.

Kvalitní, vysokogramážní papír, který přináší luxusní zážitek z jejího používání, z recenze již víme, že hravě zvládne i akvarelové barvy a její využití je skutečně široké. Kompletována ručně, v České Republice.

Balení obsahuje:
– hedvábný papír s pečetí,
– 3 kusy samolepek k perzonalizaci,
– dárková pohlednice.Click to order